Autor Subiect: Va saluta Dabija.....  (Citit de 127 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline MugurM

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 1
Va saluta Dabija.....
« : Ianuarie 14, 2017, 12:27:44 a.m. »
Nu stiti care  ?   ala cu capra ....... si mai ales cu grija
Daca tot v-ati sacrificat familiile si sarbatorile cu gandul la mine si cum sa imi stergeti contul , nu imi ramane decat sa va multumesc din suflet pentru apreciere , omenie , spirit de echipa , si de caracterele deosebite care le-am cunoscut . O adevarata familie , care .... ce sa mai vorbim ? ..... de pus la rana. Pansament curat.
Acu' eu fiind putin mai incet la minte , ma intreb de ce va mai folositi de numele meu si de postarile mele fara sa imi cereti macar acordul? Asa din bun simt , nu de alta. Macar ca o rasplata a timpului pierdut sa va sterg mucii si sa va trag de maneca mai in fata. Daca nu stiti despre ce este vorba nici nu are sens sa va explic. Lasati-o asa , cum a cazut!
Ba , eu poate ca as intelege (desi sincer ma depaseste) ca frustrarea si suferinta este maxima , da' sa umbli si la profil sa schimbi valorile la [applaud] si [smite] deja este mai penibil ca topicul "Conducerea" din capu'la lista. Chiar ca prind curaj cand vad ce este in jurul meu, sau ma rog , in gradina voastra.
Pentru ca am treburi mult mai importante decat sa mai zabovesc pe aici , va las sa va incordati muschii , sa va umflati penele si venele de la gat , sa va laudati si sa va pupati intre voi pana la adanci batraneti. Ce sa zic ? Bestial. Vis , nu alta.
Nu uitati sa-l felicitati pe "admin" pentru vigilenta de care a dat dovada si va rog sa-i transmiteti ca de cand s-au inventat IP-urile variabile si telefoanele mobile pot sa intru oricand si oriunde . Fara sa-i cer acordul . Sper din toata inima sa nu cada in vreo depresie severa.
La sfarsit nu am decat sa va urez succesuri maxime pe ramura- ca sa nu-i zic crenguta- iar in continuare considerati ca am murit. Nu ma supar. Dimpotriva.
In speranta ca veti depasi recordul de stergere al acestei ultime postari nu am decat sa va spun Noapte buna !
Ati inteles ? NOAPTE BUNA !  (salut)
.................... MugurM ..... sau una din clonele lui Adrian V. ............
« Ultima Modificare: Ianuarie 14, 2017, 09:04:28 a.m. de Adrian H »

Offline Lucian I

• Global Moderator
  • Mesaje postate: 671
    • Camping in Romania
Re: Va saluta Dabija.....
« Răspuns #1 : Ianuarie 14, 2017, 01:11:58 a.m. »
Urat, foarte urat, comentariile sunt de prisos.
Ceea ce nu inteleg unii, este ca acest forum este public si nu privat....
Tel. 0722327743
email: lucian.i.istrate [la] gmail.com

Online Adrian H

• Administrator
  • Mesaje postate: 821
  • Anywhere I roam, where I lay my head is home
    • Forum CampinginRomania
« Răspuns #2 : Ianuarie 14, 2017, 09:17:37 a.m. »
Atat poate, atat face. De asta a fost dat afara din toate forumurile. A inceput cu ClubRV si l-au zburat, a trecut la Forum rulote si l-au zburat, iar acum aceeasi soarta o are si aici. Stiti vorba aia, cand doi iti spun ca esti beat... ei bine, lui i-au spus pana acum o gramada...

Si la fel ca aici, le-a "sters mucii" tuturor si i-a invatat el cum sta treaba pana si-a aratat adevarata fata. Si tot la fel ca aici, dupa ce s-a terminat luna de miere, ii injura pe toti fara nici o problema. Va aduceti aminte ce prieten era cu Ciprian Lupu la fagaras? Cat il injura si il baga si il scotea? De Fugulin va aduceti aminte? Pe el cum il spurca dupa? De Virgil nu mai zic si multi, multi altii.

Asa ca pe mine nu ma mira deloc ca ma injura. Ma asteptam la asta de cand l-am vazut cum vorbea frumos in fata si le era prieten oamenilor, ca apoi sa le umple frigiderul imediat cum plecau. Cum sa stai la masa cu asta, sa te uiti la el, stiiind ca nu da doi bani pe nimeni in afara de el?

Va face asta mai departe oriunde se duce. Atat poate, atat face.
« Ultima Modificare: Ianuarie 14, 2017, 08:15:41 p.m. de MariusGeorge »
Autorulota Burstner Aviano i684 pe Ducato 2.8
0744439212

Online MariusGeorge

• Administrator
  • Mesaje postate: 1.271
« Răspuns #3 : Ianuarie 14, 2017, 09:19:28 p.m. »
Ma asteptam la aceasta postare,ma tot gandesc de ce oare faci aceste postari numai la aceste ore?
Daca ai ceva de spus o poti face la orice ora telefonic,mail sau aici direct.
Faptul ca intri cu tot felul de adrese pe mine nu ma deranjeaza,la mai multe...
Tel:0740850863
      0721796210
Autorulota LMC Liberty 630G--2004
Auto Mitsubihi Colt

Online MariusGeorge

• Administrator
« Răspuns #4 : Ianuarie 15, 2017, 07:00:07 p.m. »
@MugurM sa il saluti  si pe @DicaCata 
      0721796210
Auto Mitsubihi Colt

Offline Lupu Ciprian

• Full Member
  • Mesaje postate: 43
  • www.dumsilgym.ro
« Răspuns #5 : Ianuarie 18, 2017, 02:14:03 p.m. »
Va salut pe toti  si va recomand sa  uitati conflictele si sa mergeti mai departe . Am citit mai sus si am vazut ca am fost mentionat si din pacate probabil ca asa si este cum ati scris... probabil e adevarat ...

Asta nu ne impiedica sa ne intalnim in continuare si sa incercam sa uitam conflictele . Poate  candva am gresit toti....  la viata noastra ...

N am sa mi permit sa va dau sfaturi  si nici nu sunt interesat de a  interveni in conflicte...

Va  salut pe toti si va felicit pt ca tineti acest forum in picioare !

La multi ani  si  drumuri bune in 2017   tuturor !
0722227048 Ciprian si Irina  www.dumsilgym.ro sala fitness Bucuresti mail  lupucipriann@yahoo.com

Online MariusGeorge

• Administrator
« Răspuns #6 : Ianuarie 18, 2017, 02:28:29 p.m. »
Multumim frumos @Lupu Ciprian pentru sfaturi si tin sa mentionez ca nu vrem sa ne certam cu nimeni sau sa tinem ura cuiva.
      0721796210
Auto Mitsubihi Colt

Online Adrian H

• Administrator
  • Mesaje postate: 821
  • Anywhere I roam, where I lay my head is home
    • Forum CampinginRomania
« Răspuns #7 : Ianuarie 18, 2017, 05:46:32 p.m. »
Multumim @Lupu Ciprian pentru aprecieri! Te asteptam pe 26, saptamana viitoare la o bere, daca iti face placere! Ne intalnim la Clubul Taranului Roman, la Piata Victoriei sa mai punem la cale una alta pentru sezonul care vine  (rulota)

http://forum.campinginromania.ro/propuneri-pentru-imbunatatire-forum/intalnire-lunara/msg3059/?topicseen#lastPost

« Ultima Modificare: Ianuarie 18, 2017, 06:15:14 p.m. de Adrian H »
Autorulota Burstner Aviano i684 pe Ducato 2.8
0744439212